TEHNIKAS

TIRDZNIECĪBA

Izcila tehnika - izcilam darbam!

TL43.80HF

Celtspēja: 4300 kg
Celšanas augstums: 7505 mm
Maksimālā sniedzamība: 4022 mm
Dzinēja jauda: 130 ZS
Eļļas plūsma/spiediens papildus hidraulikai: 190 L/min, 255 bar
Pārvietošanās ātrums (opcija): 30 (40) km/h

Ar 4300 kg celtspēju un 7,5 m maksimālo celšanas augstumu Bobcat TL43.80 HF ir spēcīgākais no piedāvāto iekrāvēju klāsta. Aprīkojams ar 3500 L graudu kausu, tas ir ražības un produktivitāte paraugs. Patentētā asimetriskā kabīne nodrošina panorāmisku redzamību, lai strādātu droši un komfortabli. Ar augstāko AGRI komplektāciju šo veiktspēju iespējams savienot ar nepārspējamu komfortu un praktiskumu.

Pieejamās komplektācijas:
AGRI 1 aprīkojumā ietilpst svarīgākais papildaprīkojums darbam lauksaimniecībā – ventilatora invertors, Alliance tērauda joslu radiālās riepas, 40 km/h braukšanas ātrums, rotējoša vilkšanas sakabe ar elektropieslēgumu.
AGRI 2 aprīkojums tiek papildināts ar tādām opcijām kā pneimatiskais operatora sēdeklis, virziena vadība uz stūres un joystick, pilns halogēno gaismu komplekts, atpakaļskata spogulis pie vilkšanas sakabes, skaļruņi un radio.
AGRI 3 piedāvā visu nepieciešamo, lai saimniecībā strādātu produktīvi un augstākajā komfortā – hidrauliska agregātu nomaiņas sistēma, automātiska izlices amortizācija, gaisa kondicionieris un pilns LED darba gaismu komplekts.