TEHNIKAS

TIRDZNIECĪBA

Izcila tehnika - izcilam darbam!

TL38.70HF

Celtspēja: 3800 kg
Celšanas augstums: 6889 mm
Maksimālā sniedzamība: 4002 mm
Dzinēja jauda: 130 ZS
Eļļas plūsma/spiediens papildus hidraulikai: 190 L/min, 255 bar
Pārvietošanās ātrums (opcija): 30 (40) km/h

Augsta produktivitāte un pārliecība – Bobcat TL38.70HF ar celtspēju 3800 kg un celšanas augstumu gandrīz 7 metru augstumā būs labākais palīgs pat izaicinošākajos darbos. Patentētā asimetriskā kabīne nodrošina panorāmisku redzamību, lai strādātu droši un komfortabli. Ar augstāko AGRI komplektāciju šo veiktspēju iespējams savienot ar nepārspējamu komfortu un praktiskumu.

Pieejamās komplektācijas:
AGRI 1 aprīkojumā ietilpst svarīgākais papildaprīkojums darbam lauksaimniecībā – ventilatora invertors, Alliance tērauda joslu radiālās riepas, 40 km/h braukšanas ātrums, rotējoša vilkšanas sakabe ar elektropieslēgumu.
AGRI 2 aprīkojums tiek papildināts ar tādām opcijām kā pneimatiskais operatora sēdeklis, virziena vadība uz stūres un joystick, pilns halogēno gaismu komplekts, atpakaļskata spogulis pie vilkšanas sakabes, skaļruņi un radio.
AGRI 3 piedāvā visu nepieciešamo, lai saimniecībā strādātu produktīvi un augstākajā komfortā – hidrauliska agregātu nomaiņas sistēma, automātiska izlices amortizācija, gaisa kondicionieris un pilns LED darba gaismu komplekts.