TEHNIKAS

TIRDZNIECĪBA

Izcila tehnika - izcilam darbam!

TL34.65HF

Celtspēja: 3400 kg
Celšanas augstums: 6331 mm
Maksimālā sniedzamība: 3365 mm
Dzinēja jauda: 130 ZS
Eļļas plūsma/spiediens papildus hidraulikai: 190 L/min, 255 bar
Pārvietošanās ātrums (opcija): 30 (40) km/h

Bobcat TL34.65HF spēj pacelt līdz 3400 kg nepilnu 6.5 m augstumā. 130 ZS Bobcat dīzeļdzinējs kopā ar paaugstinātas jaudas hidrauliku piedāvā augstu veiktspēju pat visintensīvākajiem darbiem. Patentētā asimetriskā kabīne nodrošina panorāmisku redzamību, lai strādātu droši un komfortabli. Ar augstāko AGRI komplektāciju šo veiktspēju iespējams savienot ar nepārspējamu komfortu un praktiskumu.

Pieejamās komplektācijas:
AGRI 1 aprīkojumā ietilpst svarīgākais papildaprīkojums darbam lauksaimniecībā – ventilatora invertors, Alliance tērauda joslu radiālās riepas, 40 km/h braukšanas ātrums, rotējoša vilkšanas sakabe ar elektropieslēgumu.
AGRI 2 aprīkojums tiek papildināts ar tādām opcijām kā pneimatiskais operatora sēdeklis, virziena vadība uz stūres un joystick, pilns halogēno gaismu komplekts, atpakaļskata spogulis pie vilkšanas sakabes, skaļruņi un radio.
AGRI 3 piedāvā visu nepieciešamo, lai saimniecībā strādātu produktīvi un augstākajā komfortā – hidrauliska agregātu nomaiņas sistēma, automātiska izlices amortizācija, gaisa kondicionieris un pilns LED darba gaismu komplekts.