Noliktavu tehnika

CESAB

Izcila tehnika - izcilam darbam!

Cesab B600

Augstāka darba produktivitāte ar CESAB B600 80V elektriskajiem iekrāvēju modeļiem ar celtspēju no 2000 kg līdz 5000 kg.

B600 modeļi ir paredzēti lietošanai daudzos intensīvas lietošanas apstākļos. Kompakto gabarītu dēļ, CESAB B600 spēj strādāt šaurās vietās iekštelpās, kā arī intensīvos darbos ārpus telpām, aprīkojot iekrāvēju ar slēgtu un apsildāmu kabīni un motora aizsardzību, tādējādi aizstājot iekšdedzes dzinēja iekrāvējus.

Klientiem, kas vēlas pāriet no ar iekšdedzes dzinēju darbinātiem uz elektriskas piedziņas iekrāvējiem – B600 ir īstais risinājums. Vienkārša un ātra baterijas nomaiņa, ļauj B600 būt konkurētspējīgam ar uzpildāmajiem iekrāvējiem, palielinot darba ražību un neizdalot emisijas.

Starp galvenajām B600 izmantošanas vietām atrodamas:

  • Ražotnes, kurās nepieciešams pārvietot liela smaguma kravas, ražošanas līnijas barošanai un gatavās produkcijas pārvietošanai;
  • Loģistikas un distribūcijas centriem, kur nepieciešams kravu novietot plauktos, kā arī uzglabāšanai ārā gan uz līdzenas, gan nelīdzenas virsmas;
  • Pateicoties īpašajām cinkotās virsbūves iespējam, iekrāvēji izmantojami arī pārtikas, medicīnas un vietās, kur pastāv liels korozijas risks.

Pateicoties palielinātajai atlikušajai celtspējai, jaudīgiem motoriem un lielām baterijām – B600 ir lietojams arī mulit-dakšu, satvērēju un citu speciālo agregātu komplektācijās.

Detalizētu tehnisko specifikāciju iespējams aplūkot failā šeit: