Noliktavu tehnika

CESAB

Izcila tehnika - izcilam darbam!

Cesab B200

Kompakti un manevrētspējīgi CESAB B200 24V elektriskie trīsriteņu iekrāvēju modeļi ar celtspēju no 1000 kg līdz 1500 kg.

Kompaktais CESAB B200 ir ideāls vieglām un vidējām kravām, piedāvājot maksimālu manevrētspēju pat ļoti ierobežotās vietās.

IMD masta tehnoloģijas nodrošina industrijā vadošo redzamību. Paneļa zemais novietojums, kopā ar šaura profila kabīnes rāmi, nodrošina izcilu dakšu un kravas redzamību. Šīs aktīvās drošības īpašības palīdz operatoram precīzāk pārvietot kravu un samazināt kravas un apkārtējās vides bojājumus.

Plašā kabīne nodrošina pietiekoši daudz vietas kājām, pielāgojamais sēdeklis un stūres kolonna sniedz optimālu vadības pozīciju jebkuram operatoram.

CESAB B200 standartā tiek aprīkots ar mehāniskajām svirām. Pieejama fingertips un muilti-joystick vadība, kas iebūvēta multifunkcionālajā roku balstā. Pieejams divu veidu pedāļu izvietojums: 1) automašīnas tipa vai 2) dubultie pedāļi. Automašīnas tipa pedāļu gadījumā virzienu vadība ir izvietota vai kreisajā pusē blakus stūrei vai uz multifunkcionālā roku balsta.

Trīsriteņu CESAB B200 ar aizmugures piedziņu ir izcils pārvietošanas iekrāvējs, kas apvieno minimālus izmērus, optimizētu stabilitāti un izcilu veiktspēju.

Detalizētu tehnisko specifikāciju iespējams aplūkot failā šeit: