Kā izvēlēties pareizo mini-ekskavatoru

Bobcat® kompaktekskavatoru klāsts, ar svara klasēm no 1 – 8 tonnām, ļauj pielāgot iekārtu Jūsu vajadzībām un nepieciešamajām funkcijām atkarībā no objekta. Daudzus modeļus var papildināt ar tādām opcijām, kā hidraulisks satvērējs, pagarinātās strēles, smagie atsvari, dziļuma pārbaudes sistēmām u.c. Kāda tam nozīme? Jūs varat paaugstināt savu veiktspēju un produktivitāti jaunā līmenī, strādāt efektīvāk un atvieglot pat visgrūtāk paveicamos darbus.

Plašajā Bobcat kompaktekskavatoru klāstā ir daudzpusīgi ekskavatori ar augstu izturību, ātriem rakšanas cikliem, jaudīgiem rakšanas spēkiemun iespaidīgām inovācijām. Pareiza kompaktekskavatora izmēra, svara un strēles veida izvēlei nav jābūt sarežģītai. Neatkarīgi no tā, kuru tehniku izvēlaties, varat būt pārliecināts, ka tā ir izstrādāta, lai jūsu veicamo darbu kvalitāti paceltu jaunā un daudz augstākā līmenī. Sašaurināsim piedāvājuma klāstu un parādīsim, kā izvēlēties pareizo Bobcat iekārtu, kas atbilst jūsu vajadzībām.

 

Izmērs un komforts

Viena no vissvarīgākajām lietām, kas jāņem vērā salīdzinot modeļus, ir izmērs. Katra darba vieta rada noteiktu vajadzību, prasību un izaicinājumu kopumu. Ja jūs pašlaik īrējat mini ekskavatoru vai tādu lieto Jūsu partneri, izpētiet kādus darbus šī tehnika var paveikt šobrīd. Tas var palīdzēt jums pieņemt pareizo lēmumu. Lielāka tehnika var efektīvi un ātri izrakt tranšeju, kā arī pārvietot lielu daudzumu ar materiāla. Tomēr ierobežotās vietās, piemēram, dzīvojamajos īpašumos, ir nepieciešama mazāka un šaurāka mašīna, lai atvieglotu manevrēšanu.

Ir svarīgi atzīmēt, ka Bobcat pievērš tikpat lielu uzmanību operatora komfortam, cik mašīnas veiktspējai. Bobcat uzskata, ka pastāv tieša saikne starp operatora komfortu un produktivitāti, tādēļ visās Bobcat kompaktekskavatora kabīnēs jūs atradīsiet augstākās kvalitātes funkcijas un tieši uz operatoru vērstu dizainu. Pateicoties ērtajam sēdeklim, labajai pārredzamībai un salona ergonomiskajam izkārtojumam, kas ir izstrādāts ņemot vērā visprasīgākos operatorus, ilgas darba stundastiks aizvadītas komfortablā vidē.

 

Pārkare

Vēl viena svarīga iezīme, kas jāņem vērā izvēloties ekskavatora modeli, ir pārkare pagrieziena laikā Ja strādājat galvenokārt atklātās vietās bez vietas ierobežojumiem, ierastais tehnikas veids varētu būt jums piemērotākais. Nulles pagrieziena rādiusa (ZTS) vai minimālā pagrieziena rādiusa mašīna piemērota vairāk ierobežotai rotācijai šaurās vietās, piemēram, strādājot tuvu konstrukcijām vai sienām un žogu līnijām. Atsevišķos modeļos ir ievelkama šasija, kas atvieglo piekļuvi caur šaurām ieejām un vārtiem. Ar Bobcat kompaktekskavatoriem jūs varat iegūt savā īpašumā tehniku, kas lieliski atbilst jūsu telpas un darba prasībām.

Strēles (izlices) konfigurācijas

Bobcat saviem kompaktekskavatoriem piedāvā dažādas strēles konfigurācijas. Tas ļauj pielāgot ekskavatora laušanas spēku un sasniegt augstāko darba rezultātu, kuru vēlaties paveikt. Standarta strēle nodrošina maksimālu rakšanas spēku un pacelšanas spēju ar lielāku rakšanas veiktspēju. Tālākai sasniedzamībai un  lielākam  dziļumam jāizvēlas pagarinātā izlice, jo papildu garums ļauj veikt vairāk, nepārvietojot mašīnu. Šī nozarei ekskluzīvā funkcija sniedz jums labāko no abām pasaulēm –  jaudu un celšanas veiktspēju apvienojumā ar spēju palielināt tehnikas rakšanas dziļumu un sasniedzamību, kad tas jums visvairāk nepieciešams.

 

Pārliecināta izvēle

Izvēloties pareizo kompakto ekskavatoru, protams, nevajadzētu aizmirst, kādus uzdevumus un darbus vēlaties veikt ar izvēlēto iekārtu. Mazāki modeļi, piemēram, E10z un E20z, nodrošina šaurās vietās nepieciešamo precizitāti un jaudu. Vidēja izmēra kompaktie ekskavatori nodrošina papildus rakšanas spēku un celtspēju. Taču lielāki kompaktie modeļi, piemēram, E88, ar jaudīgu hidrauliku un ātru darba ciklu, var izrakt arī visgrūtāk apstrādājamu zemi. Nenoliedzami, ka zirgspēki, nominālā celtspēja, rakšanas spēks un rakšanas dziļums patiešām kopīgi izdara visgrūtāk paveicamos darbus.

 

Jautājumi uz kuriem atbildēt, meklējot piemērotāko mini-ekskavatoru

Kādus darbus plānots ar šo ekskavatoru veikt?

  • Ja tikai rakšanas darbiem, tad cik dziļi parasti būtu nepieciešams rakt? (konkrēts dziļums vai arī jo dziļāk, jo labāk);
  • Darbs ar hidrauliskajiem agregātiem, kniebējgalvas, āmuri, satvērēji, pļāveji utt;
  • Smagumu celšana, piemēram, akas grodu vai apgaismes stabu pārvietošana;

 

Kā plānots šo ekskavatoru pārvadāt?

  • Ar B kategoriju, tādējādi izslēdzot ekskavatorus virs 3 tonnām;
  • Vai arī lielāku treileri/evakuatoru, kur ekskavatora pašmasa nespēlē tik lielu lomu;

 

Kāda izskatās tipiskā darba vide?

  • Ja darbs ir tuvu sienām, sētām vai citiem objektiem, kurus pastāv risks aizķert – labāk izvēlēties “Z” mašīnu jeb “Nulles pagrieziena” virsbūves ekskavatoru;
  • Ja darbs ir nosacīti brīvākā vidē, tad ar klasiskās virsbūves ekskavatoriem iespējams iegūt labāku celtspēju, pateicoties lielākam atsvaram.

 

Konsultējieties ar mums vai izmēģiniet ekskavatoru darbībā

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu kāds būtu labākais risinājums Jūsu plānotajiem darbiem un vajadzībām, daudzas mašīnas pieejamas deonstrācijām, kas ir lielisks veids, lai pārliecinātos par konkrētā modeļa atbilstību Jūsu prasībām. Lai ieplānotu demonstrāciju un uzzinātu mini ekskavatoriem, sazinieties ar mums.