Mūsu partneri
Bobcat Advantage
Bobcat
DOOSAN
Atlas Copco
Hatz
GESAN
Stone
HYCON
Zeck
Bagela
Altec
ROADTEC
• ASTEC Underground


ASTEC Underground
piedāvā nozares visplašākos un vispilnīgākos apakšzemes būvniecības risinājumus. Šie instrumenti ir būvuzņēmēju atzīti un iecienīti visā pasaulē, to kvalitātes, izturības, uzticamības, daudzpusības un produktivitātes dēļ.       Arvien biežāk pazemes komunikāciju projektu izbūvē tiek pielietotas beztranšeju tehnoloģijas, to priekšrocības ir novērtējuši prasīgie projektu pasūtītāji un paši būvnieki. Ierastā un vienkāršā pneimatiskā vai hidrauliskā caurdures metode tiek aizstāta ar sarežģītāko, bet viennozīmīgi precīzāko, efektīvāko vadāmās urbšanas metodi. Jaudīgākās vadāmās urbšanas iekārtas spēj sasniegt vairāku simtu metru attālumus un urbuma diametrus liela diametra produktu (kanālu caurules, kabeļi) ievilkšanai.

ASV ražotājs Astec Underground ir papildinājis KONO piedāvājuma klāstu ar jaunu, 18 t klases vadāmo horizontālās urbšanas iekārtu DD4045:


Pateicoties izmantotajiem konstruktīvajiem risinājumiem iekārtu ražošanā, Astec Underground spēj piedāvāt garantijas nodrošinājumu 357- tas nozīmē, ka visai iekārtai standarta garantija ir 3 gadi, dzinējam 5 gadi un lielāko vilkmes un grūšanas slodzi saņemošajam zobsliedes – zobrata mehānismam 7 gadu garantiju!

CITI PRODUKTI:


PLAŠĀKA INFORMĀCIJA:


SIA KONO Vestienas 6A, Rīga ● tālr: 67149425 info@kono.lv