Mūsu partneri
Bobcat Advantage
Bobcat
Atlas Copco
Hatz
GESAN
Stone
HYCON
Zeck
Bagela
Altec
ROADTEC
• CESAB
 

   CESAB ir Itālijas ražotājs, kas ietilpst Toyota pārkraušanas tehnikas produktu grupā. CESAB ir vairāk kā 60 gadu ilga pieredze pārkraušanas tehnikas ražošanā. Klientu atzītā autoiekrāvēju kvalitāte ir ļāvusi CESAB ieņemt vadošu lomu ne tikai tā ražotājvalstī Itālijā, bet arī Francijā, Vācijā, Lielbritānijā un Spānijā.

   Mūsu klienti Latvijā , visdažādākajās nozarēs – ražošanā (Rīgas vīni, Rozula, Arbo, ACB betons), muitas pakalpojumu sniedzēji (NT-2, Rikargo), valsts un pašvaldību uzņēmumi (Rīgas siltums, Nacionālie bruņotie spēki, AS Latvenergo), pakalpojumu sniedzēji (Peri, Ramirent) un daudzi citi, ir atzinīgi novērtējuši SIA KONO piedāvātās pārkraušanas tehnikas kvalitāti un sniegto tehnisko atbalstu.

   CESAB piedāvātā plašu iekrāvēju klāstu - gan pēc dzinēju izvēles (elektriskie, dīzeļa vai gāzes dzinēji), gan pēc celtspējas rādītājiem (800kg – 8500kg).

   CESAB iekrāvēji ar iekšdedzes dzinēju ir aprīkoti ar pasaulē atzītiem dzinējiem - Kubota (Japāna) un Toyota (Japāna), Perkins (Anglija) un John Deer (ASV), efektīgākais transmisijas veids – hidrostatiskā transmisija (skat. sīkāk) un integrētā dakšu sānu nobīde standartā visiem autoiekrāvējiem, kā arī jaunākās AC tehnoloģijas elektroiekrāvējiem un klientu prasībām atbilstošais papildus aprīkojums (kabīnes, katalizatori, dzirksteļu slāpētāji, dažādu augstumu celšanas masti un daudzveidīgi specifiska uzkabes aprīkojuma veidi no vadošajiem ražotājiem) ir izveidojuši CESAB autoiekrāvējus par stabilu balstu jebkurā biznesā.


   Pateicoties jaunāko tehnoloģiju izmantošanai gan ražošanas procesā gan tehnikas aprīkojumā, Jūs iegūstat – kvalitatīvu, ekonomisku un uzticamu tehniku, ar kuru Jūsu darbinieki spēs veikt darbu ražīgāk, efektīvāk ar lielāku pievienoto vērtību.

CESAB Blitz                                                                                              CESAB Drago H SIA KONO Vestienas iela 6A, Rīga ● tālrunis: 67149425 ● info@kono.lv