Mūsu partneri
Bobcat Advantage
Bobcat
DOOSAN
Atlas Copco
Hatz
GESAN
Stone
HYCON
Zeck
Bagela
Altec
ROADTEC
Wacker Neuson JAUNUMI


   Wacker Neuson SE ir viens no pasaules mēroga industriālās tehnikas ražotājiem, kurš ar savu augstās kvalitātes, praktisko un izturīgo iekārtu plašo produktu piedāvājumu ir ieguvis stabilu vietu un vērtējumu profesionāļu vidū.

   Wacker Neuson zīmolu izvēlas profesionāli lietotāji no būvniecības, ceļu būves, ūdensvadu un kanalizācijas, elektrolīniju, komunālo pakalpojumu, dārzu un ainavu, apsaimniekošanas nozarēm gan Latvijā, gan pasaulē. Piedāvāto vairāk kā 300 produktu klāstā katrs profesionālis var atrast tehnikas vienību, kas būs piemērota tieši konkrētai situācijai un produktīvai darbu veikšanai, turklāt katra tehnikas vienība izceļas ar savu robustumu un vienkāršību, bet tajā pat laikā ar augstvērtīgām detaļām un izpildījumu, kas ļauj piemērot jebkuram Wacker Neuson produktam apzīmējumu „ilgspēlējošs”.

   Wacker Neuson vēsture ir aizsākusies vairāk kā 130 gadus atpakaļ Drēzdenē, kur Kristiāns Vakers piedāvāja pirmo elektrisko blieti un dziļuma vibratoru. Šo gadu laikā ir izveidojušās un attīstījušās stabilas uzņēmuma vērtības, kuras tiek stingri ievērotas un attīstītas ikdienā. Savus biznesa pamatprincipus uzņēmums ir definējis vienkārši:
- godīgums un partnerība
- kvalitāte un uzticamība
- atsaucība un atbildība
- drošība un inovācijas.

Mēs atbalstām un realizējam savā darbā šos pamatprincipus, veidojot abpusēji veiksmīgu sadarbību ar saviem biznesa partneriem: izprotot jebkuru radušos situāciju, piedāvāt atbilstošāko risinājumu un nodrošināt kvalitatīvu servisu.

Labprāt sniegsim papildus informāciju un labāko piedāvājumu!
 

SIA KONO Vestienas 6a, Rīga ● tālr: 67149425 ● fakss: 67149420 info@kono.lv